LOGIN
BOOK FITNESS INSTRUKTØR ELLER HOLD
KØB MEDLEMSKAB TIL NAM +18 ÅR
NY BRUGER
Forsiden
Menu
BOOK FITNESS INSTRUKTØR ELLER HOLD
KØB MEDLEMSKAB TIL NAM +18 ÅR
NY BRUGER
Login
Ugekalender
Ugekalender
Forsiden
>
Ugekalender
Uge 13
Uge 12
I dag
Uge 14
Uge 12
I dag
Uge 14
Mandag 25. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Mave/Ryg
Mave/Ryg
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:00 - 10:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 11:30
Realskolen 10.20-11.20
Realskolen 10.20-11.20
10:30 - 14:00
9A+9B NAAS 10.40-13.35
9A+9B NAAS 10.40-13.35
14:30 - 16:30
EIS
EIS
15:15 - 16:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:15 - 17:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:30 - 17:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 21:30
Badminton
Badminton
16:30 - 20:30
Badminton
Badminton
17:00 - 17:50
Mave/baller/lår
Mave/baller/lår
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 18:50
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 19:30
Spinning
Spinning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
19:00 - 20:00
Tabata
Tabata
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
Mandag 25. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Mave/Ryg
Mave/Ryg
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:00 - 10:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 11:30
Realskolen 10.20-11.20
Realskolen 10.20-11.20
10:30 - 14:00
9A+9B NAAS 10.40-13.35
9A+9B NAAS 10.40-13.35
14:30 - 16:30
EIS
EIS
15:15 - 16:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:15 - 17:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:30 - 17:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 21:30
Badminton
Badminton
16:30 - 20:30
Badminton
Badminton
17:00 - 17:50
Mave/baller/lår
Mave/baller/lår
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 18:50
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 19:30
Spinning
Spinning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
19:00 - 20:00
Tabata
Tabata
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
Man 25. mar 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Mave/Ryg
Mave/Ryg
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:00 - 10:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 11:30
Realskolen 10.20-11.20
Realskolen 10.20-11.20
10:30 - 14:00
9A+9B NAAS 10.40-13.35
9A+9B NAAS 10.40-13.35
14:30 - 16:30
EIS
EIS
15:15 - 16:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:15 - 17:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:30 - 17:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 21:30
Badminton
Badminton
16:30 - 20:30
Badminton
Badminton
17:00 - 17:50
Mave/baller/lår
Mave/baller/lår
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 18:50
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 19:30
Spinning
Spinning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
19:00 - 20:00
Tabata
Tabata
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
Tirsdag 26. marts 2024
07:00 - 08:00
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
09:00 - 10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 11:30
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
10:00 - 11:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 12:00
NB Seniorer
NB Seniorer
11:00 - 12:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
14:30 - 16:30
EIS
EIS
14:30 - 16:30
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
16:30 - 22:00
Håndbold
Håndbold
16:30 - 17:30
Håndbold
Håndbold
16:55 - 17:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:30 - 18:00
Brydning
Brydning
18:00 - 20:00
Brydning/Jiu Jitsu
Brydning/Jiu Jitsu
20:00 - 20:30
Jiu Jitsu
Jiu Jitsu
Tirsdag 26. marts 2024
07:00 - 08:00
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
09:00 - 10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 11:30
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
10:00 - 11:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 12:00
NB Seniorer
NB Seniorer
11:00 - 12:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
14:30 - 16:30
EIS
EIS
14:30 - 16:30
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
16:30 - 22:00
Håndbold
Håndbold
16:30 - 17:30
Håndbold
Håndbold
16:55 - 17:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:30 - 18:00
Brydning
Brydning
18:00 - 20:00
Brydning/Jiu Jitsu
Brydning/Jiu Jitsu
20:00 - 20:30
Jiu Jitsu
Jiu Jitsu
Tir 26. mar 2024
07:00 - 08:00
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
09:00 - 10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 11:30
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
10:00 - 11:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 12:00
NB Seniorer
NB Seniorer
11:00 - 12:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
14:30 - 16:30
EIS
EIS
14:30 - 16:30
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
16:30 - 22:00
Håndbold
Håndbold
16:30 - 17:30
Håndbold
Håndbold
16:55 - 17:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:30 - 18:00
Brydning
Brydning
18:00 - 20:00
Brydning/Jiu Jitsu
Brydning/Jiu Jitsu
20:00 - 20:30
Jiu Jitsu
Jiu Jitsu
Onsdag 27. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
12:00 - 14:30
8A+8B NAAS 12.05-14.25
8A+8B NAAS 12.05-14.25
13:00 - 14:30
Realskolen
Realskolen
16:30 - 20:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 17:00
Gymnastik
Gymnastik
17:00 - 17:50
Jumping fitness
Jumping fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Spinnning
Spinnning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 19:00
Get Stronger
Get Stronger
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 22:00
generalforsamling Føns havbane
generalforsamling Føns havbane
18:30 - 21:30
Badminton
Badminton
Onsdag 27. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
12:00 - 14:30
8A+8B NAAS 12.05-14.25
8A+8B NAAS 12.05-14.25
13:00 - 14:30
Realskolen
Realskolen
16:30 - 20:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 17:00
Gymnastik
Gymnastik
17:00 - 17:50
Jumping fitness
Jumping fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Spinnning
Spinnning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 19:00
Get Stronger
Get Stronger
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 22:00
generalforsamling Føns havbane
generalforsamling Føns havbane
18:30 - 21:30
Badminton
Badminton
Ons 27. mar 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
12:00 - 14:30
8A+8B NAAS 12.05-14.25
8A+8B NAAS 12.05-14.25
13:00 - 14:30
Realskolen
Realskolen
16:30 - 20:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 17:00
Gymnastik
Gymnastik
17:00 - 17:50
Jumping fitness
Jumping fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Spinnning
Spinnning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 19:00
Get Stronger
Get Stronger
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 22:00
generalforsamling Føns havbane
generalforsamling Føns havbane
18:30 - 21:30
Badminton
Badminton
Torsdag 28. marts 2024
07:00 - 23:00
stævne
stævne
07:00 - 23:00
18 års fødselsdag
18 års fødselsdag
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
08:00 - 23:00
Badminton
Badminton
08:30 - 09:30
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 18:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 19:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
19:00 - 20:00
Tabata for begyndere
Tabata for begyndere
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
19:00 - 20:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
Torsdag 28. marts 2024
07:00 - 23:00
stævne
stævne
07:00 - 23:00
18 års fødselsdag
18 års fødselsdag
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
08:00 - 23:00
Badminton
Badminton
08:30 - 09:30
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 18:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 19:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
19:00 - 20:00
Tabata for begyndere
Tabata for begyndere
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
19:00 - 20:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
Tor 28. mar 2024
07:00 - 23:00
stævne
stævne
07:00 - 23:00
18 års fødselsdag
18 års fødselsdag
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
08:00 - 23:00
Badminton
Badminton
08:30 - 09:30
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 18:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 19:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
19:00 - 20:00
Tabata for begyndere
Tabata for begyndere
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
19:00 - 20:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
Fredag 29. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Puls og styrke
Puls og styrke
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 10:30
Kommunen
Kommunen
10:00 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
12:00 - 13:30
Realskolen
Realskolen
13:30 - 15:00
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
Fredag 29. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Puls og styrke
Puls og styrke
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 10:30
Kommunen
Kommunen
10:00 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
12:00 - 13:30
Realskolen
Realskolen
13:30 - 15:00
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
Fre 29. mar 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Puls og styrke
Puls og styrke
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 10:30
Kommunen
Kommunen
10:00 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
12:00 - 13:30
Realskolen
Realskolen
13:30 - 15:00
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
Lørdag 30. marts 2024
07:00 - 23:00
Josephine (Café)
Josephine (Café)
09:00 - 10:00
Slyngetræning
Slyngetræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
Lørdag 30. marts 2024
07:00 - 23:00
Josephine (Café)
Josephine (Café)
09:00 - 10:00
Slyngetræning
Slyngetræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
Lør 30. mar 2024
07:00 - 23:00
Josephine (Café)
Josephine (Café)
09:00 - 10:00
Slyngetræning
Slyngetræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
Søndag 31. marts 2024
09:00 - 10:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
Søndag 31. marts 2024
09:00 - 10:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
Søn 31. mar 2024
09:00 - 10:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
Mandag 25. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Mave/Ryg
Mave/Ryg
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:00 - 10:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 11:30
Realskolen 10.20-11.20
Realskolen 10.20-11.20
10:30 - 14:00
9A+9B NAAS 10.40-13.35
9A+9B NAAS 10.40-13.35
14:30 - 16:30
EIS
EIS
15:15 - 16:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:15 - 17:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:30 - 17:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 21:30
Badminton
Badminton
16:30 - 20:30
Badminton
Badminton
17:00 - 17:50
Mave/baller/lår
Mave/baller/lår
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 18:50
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 19:30
Spinning
Spinning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
19:00 - 20:00
Tabata
Tabata
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
Mandag 25. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Mave/Ryg
Mave/Ryg
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:00 - 10:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 11:30
Realskolen 10.20-11.20
Realskolen 10.20-11.20
10:30 - 14:00
9A+9B NAAS 10.40-13.35
9A+9B NAAS 10.40-13.35
14:30 - 16:30
EIS
EIS
15:15 - 16:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:15 - 17:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:30 - 17:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 21:30
Badminton
Badminton
16:30 - 20:30
Badminton
Badminton
17:00 - 17:50
Mave/baller/lår
Mave/baller/lår
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 18:50
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 19:30
Spinning
Spinning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
19:00 - 20:00
Tabata
Tabata
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
Man 25. mar 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Mave/Ryg
Mave/Ryg
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:00 - 10:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 11:30
Realskolen 10.20-11.20
Realskolen 10.20-11.20
10:30 - 14:00
9A+9B NAAS 10.40-13.35
9A+9B NAAS 10.40-13.35
14:30 - 16:30
EIS
EIS
15:15 - 16:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:15 - 17:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:30 - 17:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 21:30
Badminton
Badminton
16:30 - 20:30
Badminton
Badminton
17:00 - 17:50
Mave/baller/lår
Mave/baller/lår
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 18:50
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 19:30
Spinning
Spinning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
19:00 - 20:00
Tabata
Tabata
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
Tirsdag 26. marts 2024
07:00 - 08:00
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
09:00 - 10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 11:30
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
10:00 - 11:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 12:00
NB Seniorer
NB Seniorer
11:00 - 12:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
14:30 - 16:30
EIS
EIS
14:30 - 16:30
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
16:30 - 22:00
Håndbold
Håndbold
16:30 - 17:30
Håndbold
Håndbold
16:55 - 17:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:30 - 18:00
Brydning
Brydning
18:00 - 20:00
Brydning/Jiu Jitsu
Brydning/Jiu Jitsu
20:00 - 20:30
Jiu Jitsu
Jiu Jitsu
Tirsdag 26. marts 2024
07:00 - 08:00
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
09:00 - 10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 11:30
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
10:00 - 11:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 12:00
NB Seniorer
NB Seniorer
11:00 - 12:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
14:30 - 16:30
EIS
EIS
14:30 - 16:30
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
16:30 - 22:00
Håndbold
Håndbold
16:30 - 17:30
Håndbold
Håndbold
16:55 - 17:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:30 - 18:00
Brydning
Brydning
18:00 - 20:00
Brydning/Jiu Jitsu
Brydning/Jiu Jitsu
20:00 - 20:30
Jiu Jitsu
Jiu Jitsu
Tir 26. mar 2024
07:00 - 08:00
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
09:00 - 10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 11:30
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
10:00 - 11:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 12:00
NB Seniorer
NB Seniorer
11:00 - 12:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
14:30 - 16:30
EIS
EIS
14:30 - 16:30
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
16:30 - 22:00
Håndbold
Håndbold
16:30 - 17:30
Håndbold
Håndbold
16:55 - 17:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:30 - 18:00
Brydning
Brydning
18:00 - 20:00
Brydning/Jiu Jitsu
Brydning/Jiu Jitsu
20:00 - 20:30
Jiu Jitsu
Jiu Jitsu
Onsdag 27. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
12:00 - 14:30
8A+8B NAAS 12.05-14.25
8A+8B NAAS 12.05-14.25
13:00 - 14:30
Realskolen
Realskolen
16:30 - 20:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 17:00
Gymnastik
Gymnastik
17:00 - 17:50
Jumping fitness
Jumping fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Spinnning
Spinnning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 19:00
Get Stronger
Get Stronger
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 22:00
generalforsamling Føns havbane
generalforsamling Føns havbane
18:30 - 21:30
Badminton
Badminton
Onsdag 27. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
12:00 - 14:30
8A+8B NAAS 12.05-14.25
8A+8B NAAS 12.05-14.25
13:00 - 14:30
Realskolen
Realskolen
16:30 - 20:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 17:00
Gymnastik
Gymnastik
17:00 - 17:50
Jumping fitness
Jumping fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Spinnning
Spinnning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 19:00
Get Stronger
Get Stronger
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 22:00
generalforsamling Føns havbane
generalforsamling Føns havbane
18:30 - 21:30
Badminton
Badminton
Ons 27. mar 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
12:00 - 14:30
8A+8B NAAS 12.05-14.25
8A+8B NAAS 12.05-14.25
13:00 - 14:30
Realskolen
Realskolen
16:30 - 20:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 17:00
Gymnastik
Gymnastik
17:00 - 17:50
Jumping fitness
Jumping fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Spinnning
Spinnning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 19:00
Get Stronger
Get Stronger
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 22:00
generalforsamling Føns havbane
generalforsamling Føns havbane
18:30 - 21:30
Badminton
Badminton
Torsdag 28. marts 2024
07:00 - 23:00
stævne
stævne
07:00 - 23:00
18 års fødselsdag
18 års fødselsdag
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
08:00 - 23:00
Badminton
Badminton
08:30 - 09:30
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 18:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 19:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
19:00 - 20:00
Tabata for begyndere
Tabata for begyndere
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
19:00 - 20:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
Torsdag 28. marts 2024
07:00 - 23:00
stævne
stævne
07:00 - 23:00
18 års fødselsdag
18 års fødselsdag
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
08:00 - 23:00
Badminton
Badminton
08:30 - 09:30
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 18:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 19:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
19:00 - 20:00
Tabata for begyndere
Tabata for begyndere
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
19:00 - 20:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
Tor 28. mar 2024
07:00 - 23:00
stævne
stævne
07:00 - 23:00
18 års fødselsdag
18 års fødselsdag
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
08:00 - 23:00
Badminton
Badminton
08:30 - 09:30
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 18:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 19:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
19:00 - 20:00
Tabata for begyndere
Tabata for begyndere
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
19:00 - 20:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
Fredag 29. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Puls og styrke
Puls og styrke
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 10:30
Kommunen
Kommunen
10:00 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
12:00 - 13:30
Realskolen
Realskolen
13:30 - 15:00
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
Fredag 29. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Puls og styrke
Puls og styrke
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 10:30
Kommunen
Kommunen
10:00 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
12:00 - 13:30
Realskolen
Realskolen
13:30 - 15:00
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
Fre 29. mar 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Puls og styrke
Puls og styrke
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 10:30
Kommunen
Kommunen
10:00 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
12:00 - 13:30
Realskolen
Realskolen
13:30 - 15:00
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
Lørdag 30. marts 2024
07:00 - 23:00
Josephine (Café)
Josephine (Café)
09:00 - 10:00
Slyngetræning
Slyngetræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
Lørdag 30. marts 2024
07:00 - 23:00
Josephine (Café)
Josephine (Café)
09:00 - 10:00
Slyngetræning
Slyngetræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
Lør 30. mar 2024
07:00 - 23:00
Josephine (Café)
Josephine (Café)
09:00 - 10:00
Slyngetræning
Slyngetræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
Søndag 31. marts 2024
09:00 - 10:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
Søndag 31. marts 2024
09:00 - 10:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
Søn 31. mar 2024
09:00 - 10:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
Mandag 25. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Mave/Ryg
Mave/Ryg
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:00 - 10:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 11:30
Realskolen 10.20-11.20
Realskolen 10.20-11.20
10:30 - 14:00
9A+9B NAAS 10.40-13.35
9A+9B NAAS 10.40-13.35
14:30 - 16:30
EIS
EIS
15:15 - 16:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:15 - 17:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:30 - 17:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 21:30
Badminton
Badminton
16:30 - 20:30
Badminton
Badminton
17:00 - 17:50
Mave/baller/lår
Mave/baller/lår
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 18:50
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 19:30
Spinning
Spinning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
19:00 - 20:00
Tabata
Tabata
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
Mandag 25. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Mave/Ryg
Mave/Ryg
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:00 - 10:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 11:30
Realskolen 10.20-11.20
Realskolen 10.20-11.20
10:30 - 14:00
9A+9B NAAS 10.40-13.35
9A+9B NAAS 10.40-13.35
14:30 - 16:30
EIS
EIS
15:15 - 16:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:15 - 17:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:30 - 17:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 21:30
Badminton
Badminton
16:30 - 20:30
Badminton
Badminton
17:00 - 17:50
Mave/baller/lår
Mave/baller/lår
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 18:50
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 19:30
Spinning
Spinning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
19:00 - 20:00
Tabata
Tabata
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
Man 25. mar 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Mave/Ryg
Mave/Ryg
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:00 - 10:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 11:30
Realskolen 10.20-11.20
Realskolen 10.20-11.20
10:30 - 14:00
9A+9B NAAS 10.40-13.35
9A+9B NAAS 10.40-13.35
14:30 - 16:30
EIS
EIS
15:15 - 16:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:15 - 17:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:30 - 17:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 21:30
Badminton
Badminton
16:30 - 20:30
Badminton
Badminton
17:00 - 17:50
Mave/baller/lår
Mave/baller/lår
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 18:50
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 19:30
Spinning
Spinning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
19:00 - 20:00
Tabata
Tabata
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
Tirsdag 26. marts 2024
07:00 - 08:00
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
09:00 - 10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 11:30
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
10:00 - 11:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 12:00
NB Seniorer
NB Seniorer
11:00 - 12:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
14:30 - 16:30
EIS
EIS
14:30 - 16:30
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
16:30 - 22:00
Håndbold
Håndbold
16:30 - 17:30
Håndbold
Håndbold
16:55 - 17:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:30 - 18:00
Brydning
Brydning
18:00 - 20:00
Brydning/Jiu Jitsu
Brydning/Jiu Jitsu
20:00 - 20:30
Jiu Jitsu
Jiu Jitsu
Tirsdag 26. marts 2024
07:00 - 08:00
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
09:00 - 10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 11:30
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
10:00 - 11:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 12:00
NB Seniorer
NB Seniorer
11:00 - 12:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
14:30 - 16:30
EIS
EIS
14:30 - 16:30
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
16:30 - 22:00
Håndbold
Håndbold
16:30 - 17:30
Håndbold
Håndbold
16:55 - 17:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:30 - 18:00
Brydning
Brydning
18:00 - 20:00
Brydning/Jiu Jitsu
Brydning/Jiu Jitsu
20:00 - 20:30
Jiu Jitsu
Jiu Jitsu
Tir 26. mar 2024
07:00 - 08:00
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
09:00 - 10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 11:30
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
10:00 - 11:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 12:00
NB Seniorer
NB Seniorer
11:00 - 12:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
14:30 - 16:30
EIS
EIS
14:30 - 16:30
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
16:30 - 22:00
Håndbold
Håndbold
16:30 - 17:30
Håndbold
Håndbold
16:55 - 17:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:30 - 18:00
Brydning
Brydning
18:00 - 20:00
Brydning/Jiu Jitsu
Brydning/Jiu Jitsu
20:00 - 20:30
Jiu Jitsu
Jiu Jitsu
Onsdag 27. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
12:00 - 14:30
8A+8B NAAS 12.05-14.25
8A+8B NAAS 12.05-14.25
13:00 - 14:30
Realskolen
Realskolen
16:30 - 20:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 17:00
Gymnastik
Gymnastik
17:00 - 17:50
Jumping fitness
Jumping fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Spinnning
Spinnning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 19:00
Get Stronger
Get Stronger
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 22:00
generalforsamling Føns havbane
generalforsamling Føns havbane
18:30 - 21:30
Badminton
Badminton
Onsdag 27. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
12:00 - 14:30
8A+8B NAAS 12.05-14.25
8A+8B NAAS 12.05-14.25
13:00 - 14:30
Realskolen
Realskolen
16:30 - 20:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 17:00
Gymnastik
Gymnastik
17:00 - 17:50
Jumping fitness
Jumping fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Spinnning
Spinnning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 19:00
Get Stronger
Get Stronger
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 22:00
generalforsamling Føns havbane
generalforsamling Føns havbane
18:30 - 21:30
Badminton
Badminton
Ons 27. mar 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
12:00 - 14:30
8A+8B NAAS 12.05-14.25
8A+8B NAAS 12.05-14.25
13:00 - 14:30
Realskolen
Realskolen
16:30 - 20:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 17:00
Gymnastik
Gymnastik
17:00 - 17:50
Jumping fitness
Jumping fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Spinnning
Spinnning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 19:00
Get Stronger
Get Stronger
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 22:00
generalforsamling Føns havbane
generalforsamling Føns havbane
18:30 - 21:30
Badminton
Badminton
Torsdag 28. marts 2024
07:00 - 23:00
stævne
stævne
07:00 - 23:00
18 års fødselsdag
18 års fødselsdag
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
08:00 - 23:00
Badminton
Badminton
08:30 - 09:30
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 18:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 19:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
19:00 - 20:00
Tabata for begyndere
Tabata for begyndere
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
19:00 - 20:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
Torsdag 28. marts 2024
07:00 - 23:00
stævne
stævne
07:00 - 23:00
18 års fødselsdag
18 års fødselsdag
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
08:00 - 23:00
Badminton
Badminton
08:30 - 09:30
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 18:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 19:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
19:00 - 20:00
Tabata for begyndere
Tabata for begyndere
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
19:00 - 20:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
Tor 28. mar 2024
07:00 - 23:00
stævne
stævne
07:00 - 23:00
18 års fødselsdag
18 års fødselsdag
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
08:00 - 23:00
Badminton
Badminton
08:30 - 09:30
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 18:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 19:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
19:00 - 20:00
Tabata for begyndere
Tabata for begyndere
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
19:00 - 20:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
Fredag 29. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Puls og styrke
Puls og styrke
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 10:30
Kommunen
Kommunen
10:00 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
12:00 - 13:30
Realskolen
Realskolen
13:30 - 15:00
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
Fredag 29. marts 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Puls og styrke
Puls og styrke
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 10:30
Kommunen
Kommunen
10:00 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
12:00 - 13:30
Realskolen
Realskolen
13:30 - 15:00
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
Fre 29. mar 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Puls og styrke
Puls og styrke
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 10:30
Kommunen
Kommunen
10:00 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
12:00 - 13:30
Realskolen
Realskolen
13:30 - 15:00
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
Lørdag 30. marts 2024
07:00 - 23:00
Josephine (Café)
Josephine (Café)
09:00 - 10:00
Slyngetræning
Slyngetræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
Lørdag 30. marts 2024
07:00 - 23:00
Josephine (Café)
Josephine (Café)
09:00 - 10:00
Slyngetræning
Slyngetræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
Lør 30. mar 2024
07:00 - 23:00
Josephine (Café)
Josephine (Café)
09:00 - 10:00
Slyngetræning
Slyngetræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
Søndag 31. marts 2024
09:00 - 10:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
Søndag 31. marts 2024
09:00 - 10:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
Søn 31. mar 2024
09:00 - 10:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
Man 25. mar 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Mave/Ryg
Mave/Ryg
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:00 - 10:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 11:30
Realskolen 10.20-11.20
Realskolen 10.20-11.20
10:30 - 14:00
9A+9B NAAS 10.40-13.35
9A+9B NAAS 10.40-13.35
14:30 - 16:30
EIS
EIS
15:15 - 16:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:15 - 17:15
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
16:30 - 17:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 21:30
Badminton
Badminton
16:30 - 20:30
Badminton
Badminton
17:00 - 17:50
Mave/baller/lår
Mave/baller/lår
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 18:50
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 19:30
Spinning
Spinning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
19:00 - 20:00
Tabata
Tabata
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
Tir 26. mar 2024
07:00 - 08:00
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
9A valgfag NAAS 8.00-9.30
09:00 - 10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 11:30
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
3.+4. kl. NAAS 9.55-11.25
10:00 - 11:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
10:00 - 12:00
NB Seniorer
NB Seniorer
11:00 - 12:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
14:30 - 16:30
EIS
EIS
14:30 - 16:30
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
16:30 - 22:00
Håndbold
Håndbold
16:30 - 17:30
Håndbold
Håndbold
16:55 - 17:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:30 - 18:00
Brydning
Brydning
18:00 - 20:00
Brydning/Jiu Jitsu
Brydning/Jiu Jitsu
20:00 - 20:30
Jiu Jitsu
Jiu Jitsu
Ons 27. mar 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
12:00 - 14:30
8A+8B NAAS 12.05-14.25
8A+8B NAAS 12.05-14.25
13:00 - 14:30
Realskolen
Realskolen
16:30 - 20:30
Gymnastik
Gymnastik
16:30 - 17:00
Gymnastik
Gymnastik
17:00 - 17:50
Jumping fitness
Jumping fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
17:00 - 18:00
Spinnning
Spinnning
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
18:00 - 19:00
Get Stronger
Get Stronger
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:30 - 22:00
generalforsamling Føns havbane
generalforsamling Føns havbane
18:30 - 21:30
Badminton
Badminton
Tor 28. mar 2024
07:00 - 23:00
stævne
stævne
07:00 - 23:00
18 års fødselsdag
18 års fødselsdag
07:00 - 08:00
VKI
VKI
08:00 - 09:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
08:00 - 23:00
Badminton
Badminton
08:30 - 09:30
Hatha Yoga
Hatha Yoga
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 18:50
Dance Fitness
Dance Fitness
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
18:00 - 19:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
19:00 - 20:00
Tabata for begyndere
Tabata for begyndere
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
19:00 - 20:00
Fitness instruktørtime
Fitness instruktørtime
Fitness
Fitness
Fre 29. mar 2024
07:00 - 08:30
VKI
VKI
07:00 - 08:00
VKI
VKI
09:00 - 10:00
Puls og styrke
Puls og styrke
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 10:30
Kommunen
Kommunen
10:00 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
12:00 - 13:30
Realskolen
Realskolen
13:30 - 15:00
Nørre Aaby Efterskole
Nørre Aaby Efterskole
Lør 30. mar 2024
07:00 - 23:00
Josephine (Café)
Josephine (Café)
09:00 - 10:00
Slyngetræning
Slyngetræning
Holdrum NAM: Holdrum
Holdrum
09:30 - 17:00
Pudelhunde klubben
Pudelhunde klubben
Søn 31. mar 2024
09:00 - 10:00
Intelligent Cycling
Intelligent Cycling
Bikerum NAM: Bikerum
Bikerum
Indlæser...
Velkommen / Welcome
Vælg dit sprog her / Please select your language
×
Login til konto
Forbliv logget ind
Login
Login
Fremsend ny kode pr. mail
Fremsend ny kode pr. mail
Fremsend ny kode pr. SMS
Husk mit valg
Ingen konto?
Opret konto her
.
Glemt login-oplysninger?
Find dem her
.