Fredag 29. marts 2024 |
|
|
|
Puls og styrke Fre 29. mar 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Louise Nyborg 6 ledige pladser |
|
|
Puls og styrke Fre 29. mar 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Louise Nyborg 6 ledige pladser |
|
|
Puls og styrke Fre 29. mar 2024 09:00 - 10:00 Holdrum NAM: Holdrum Louise Nyborg 6 ledige pladser
Vis mere
|
Lørdag 30. marts 2024 |
|
|
|
Slyngetræning Lør 30. mar 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Dorthe Pedersen Pape 1 ledig plads |
|
|
Slyngetræning Lør 30. mar 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Dorthe Pedersen Pape 1 ledig plads |
|
|
Slyngetræning Lør 30. mar 2024 09:00 - 10:00 Holdrum NAM: Holdrum Dorthe Pedersen Pape 1 ledig plads
Vis mere
|
Søndag 31. marts 2024 |
|
|
|
Intelligent Cycling Søn 31. mar 2024 09:00 - 10:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 09:00 - 10:00 Kjeld Petersen 9 ledige pladser |
|
|
Intelligent Cycling Søn 31. mar 2024 09:00 - 10:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 09:00 - 10:00 Kjeld Petersen 9 ledige pladser |
|
|
Intelligent Cycling Søn 31. mar 2024 09:00 - 10:00 Bikerum NAM: Bikerum Kjeld Petersen 9 ledige pladser
Vis mere
|
Mandag 1. april 2024 |
|
|
|
Fitness instruktørtime Man 1. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Fitness 09:00 - 10:00 Ellen Marie Larsen 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Man 1. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Fitness 09:00 - 10:00 Ellen Marie Larsen 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Man 1. apr 2024 09:00 - 10:00 Fitness Ellen Marie Larsen 1 ledig plads
Vis mere
|
|
|
Fitness instruktørtime Man 1. apr 2024 15:15 - 16:15
|
Fitness 15:15 - 16:15 Gorm treu 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Man 1. apr 2024 15:15 - 16:15
|
Fitness 15:15 - 16:15 Gorm treu 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Man 1. apr 2024 15:15 - 16:15 Fitness Gorm treu 1 ledig plads
Vis mere
Aflyst
|
|
|
Fitness instruktørtime Man 1. apr 2024 16:15 - 17:15
|
Fitness 16:15 - 17:15 Gorm treu 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Man 1. apr 2024 16:15 - 17:15
|
Fitness 16:15 - 17:15 Gorm treu 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Man 1. apr 2024 16:15 - 17:15 Fitness Gorm treu 1 ledig plads
Vis mere
Aflyst
|
|
|
Mave/baller/lår Man 1. apr 2024 17:00 - 17:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 17:00 - 17:50 Kate Kongstad Optaget - 4 på venteliste |
|
|
Mave/baller/lår Man 1. apr 2024 17:00 - 17:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 17:00 - 17:50 Kate Kongstad Optaget - 4 på venteliste |
|
|
Mave/baller/lår Man 1. apr 2024 17:00 - 17:50 Holdrum NAM: Holdrum Kate Kongstad Optaget - 4 på venteliste
Vis mere
|
|
|
Intelligent Cycling Man 1. apr 2024 17:00 - 18:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 17:00 - 18:00 Thomas Alexandersen 1 ledig plads |
|
|
Intelligent Cycling Man 1. apr 2024 17:00 - 18:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 17:00 - 18:00 Thomas Alexandersen 1 ledig plads |
|
|
Intelligent Cycling Man 1. apr 2024 17:00 - 18:00 Bikerum NAM: Bikerum Thomas Alexandersen 1 ledig plads
Vis mere
|
|
|
Hatha Yoga Man 1. apr 2024 18:00 - 18:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 18:50 Susan Herforth 11 ledige pladser |
|
|
Hatha Yoga Man 1. apr 2024 18:00 - 18:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 18:50 Susan Herforth 11 ledige pladser |
|
|
Hatha Yoga Man 1. apr 2024 18:00 - 18:50 Holdrum NAM: Holdrum Susan Herforth 11 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Tabata Man 1. apr 2024 19:00 - 20:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 19:00 - 20:00 Claus Gamrath Petersen 11 ledige pladser |
|
|
Tabata Man 1. apr 2024 19:00 - 20:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 19:00 - 20:00 Claus Gamrath Petersen 11 ledige pladser |
|
|
Tabata Man 1. apr 2024 19:00 - 20:00 Holdrum NAM: Holdrum Claus Gamrath Petersen 11 ledige pladser
Vis mere
|
Tirsdag 2. april 2024 |
|
|
|
Cirkeltræning Tir 2. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Lone Lyneborg 9 ledige pladser |
|
|
Cirkeltræning Tir 2. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Lone Lyneborg 9 ledige pladser |
|
|
Cirkeltræning Tir 2. apr 2024 09:00 - 10:00 Holdrum NAM: Holdrum Lone Lyneborg 9 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Fitness instruktørtime Tir 2. apr 2024 10:00 - 11:00
|
Fitness 10:00 - 11:00 Tina Anita Schjer |
|
|
Fitness instruktørtime Tir 2. apr 2024 10:00 - 11:00
|
Fitness 10:00 - 11:00 Tina Anita Schjer |
|
|
Fitness instruktørtime Tir 2. apr 2024 10:00 - 11:00 Fitness Tina Anita Schjer
Vis mere
Optaget
|
|
|
Fitness instruktørtime Tir 2. apr 2024 11:00 - 12:00
|
Fitness 11:00 - 12:00 Tina Anita Schjer 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Tir 2. apr 2024 11:00 - 12:00
|
Fitness 11:00 - 12:00 Tina Anita Schjer 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Tir 2. apr 2024 11:00 - 12:00 Fitness Tina Anita Schjer 1 ledig plads
Vis mere
|
|
|
Dance Fitness Tir 2. apr 2024 16:55 - 17:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 16:55 - 17:50 Thomas de Silva 7 ledige pladser |
|
|
Dance Fitness Tir 2. apr 2024 16:55 - 17:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 16:55 - 17:50 Thomas de Silva 7 ledige pladser |
|
|
Dance Fitness Tir 2. apr 2024 16:55 - 17:50 Holdrum NAM: Holdrum Thomas de Silva 7 ledige pladser
Vis mere
|
Onsdag 3. april 2024 |
|
|
|
Jumping fitness Ons 3. apr 2024 17:00 - 17:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 17:00 - 17:50 Rikke Aagaard Johansen Optaget - 1 på venteliste |
|
|
Jumping fitness Ons 3. apr 2024 17:00 - 17:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 17:00 - 17:50 Rikke Aagaard Johansen Optaget - 1 på venteliste |
|
|
Jumping fitness Ons 3. apr 2024 17:00 - 17:50 Holdrum NAM: Holdrum Rikke Aagaard Johansen Optaget - 1 på venteliste
Vis mere
|
|
|
Spinnning Ons 3. apr 2024 17:00 - 18:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 17:00 - 18:00 Ulla Kramer 7 ledige pladser |
|
|
Spinnning Ons 3. apr 2024 17:00 - 18:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 17:00 - 18:00 Ulla Kramer 7 ledige pladser |
|
|
Spinnning Ons 3. apr 2024 17:00 - 18:00 Bikerum NAM: Bikerum Ulla Kramer 7 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Get Stronger Ons 3. apr 2024 18:00 - 19:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 19:00 Charlotte Toftholm Jakobsen Optaget - 2 på venteliste |
|
|
Get Stronger Ons 3. apr 2024 18:00 - 19:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 19:00 Charlotte Toftholm Jakobsen Optaget - 2 på venteliste |
|
|
Get Stronger Ons 3. apr 2024 18:00 - 19:00 Holdrum NAM: Holdrum Charlotte Toftholm Jakobsen Optaget - 2 på venteliste
Vis mere
|
Torsdag 4. april 2024 |
|
|
|
Intelligent Cycling Tor 4. apr 2024 08:00 - 09:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 08:00 - 09:00 Kjeld Petersen 9 ledige pladser |
|
|
Intelligent Cycling Tor 4. apr 2024 08:00 - 09:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 08:00 - 09:00 Kjeld Petersen 9 ledige pladser |
|
|
Intelligent Cycling Tor 4. apr 2024 08:00 - 09:00 Bikerum NAM: Bikerum Kjeld Petersen 9 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Hockey Tor 4. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Haller: Hal 1 09:00 - 10:00 Ellen Marie Larsen 12 ledige pladser |
|
|
Hockey Tor 4. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Haller: Hal 1 09:00 - 10:00 Ellen Marie Larsen 12 ledige pladser |
|
|
Hockey Tor 4. apr 2024 09:00 - 10:00 Haller: Hal 1 Ellen Marie Larsen 12 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Hatha Yoga Tor 4. apr 2024 16:45 - 17:45
|
Holdrum NAM: Holdrum 16:45 - 17:45 Maibritt Andersen Optaget - 9 på venteliste |
|
|
Hatha Yoga Tor 4. apr 2024 16:45 - 17:45
|
Holdrum NAM: Holdrum 16:45 - 17:45 Maibritt Andersen Optaget - 9 på venteliste |
|
|
Hatha Yoga Tor 4. apr 2024 16:45 - 17:45 Holdrum NAM: Holdrum Maibritt Andersen Optaget - 9 på venteliste
Vis mere
|
|
|
Jumping Fitness Fusion Tor 4. apr 2024 18:00 - 18:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 18:50 Susan Herforth Optaget - 3 på venteliste |
|
|
Jumping Fitness Fusion Tor 4. apr 2024 18:00 - 18:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 18:50 Susan Herforth Optaget - 3 på venteliste |
|
|
Jumping Fitness Fusion Tor 4. apr 2024 18:00 - 18:50 Holdrum NAM: Holdrum Susan Herforth Optaget - 3 på venteliste
Vis mere
|
|
|
Fitness instruktørtime Tor 4. apr 2024 18:00 - 19:00
|
Fitness 18:00 - 19:00 Kim Hornemann Huus Optaget - 0 på venteliste |
|
|
Fitness instruktørtime Tor 4. apr 2024 18:00 - 19:00
|
Fitness 18:00 - 19:00 Kim Hornemann Huus Optaget - 0 på venteliste |
|
|
Fitness instruktørtime Tor 4. apr 2024 18:00 - 19:00 Fitness Kim Hornemann Huus Optaget - 0 på venteliste
Vis mere
|
|
|
Tabata for begyndere Tor 4. apr 2024 19:00 - 20:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 19:00 - 20:00 Claus Gamrath Petersen 9 ledige pladser |
|
|
Tabata for begyndere Tor 4. apr 2024 19:00 - 20:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 19:00 - 20:00 Claus Gamrath Petersen 9 ledige pladser |
|
|
Tabata for begyndere Tor 4. apr 2024 19:00 - 20:00 Holdrum NAM: Holdrum Claus Gamrath Petersen 9 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Fitness instruktørtime Tor 4. apr 2024 19:00 - 20:00
|
Fitness 19:00 - 20:00 Kim Hornemann Huus Optaget - 0 på venteliste |
|
|
Fitness instruktørtime Tor 4. apr 2024 19:00 - 20:00
|
Fitness 19:00 - 20:00 Kim Hornemann Huus Optaget - 0 på venteliste |
|
|
Fitness instruktørtime Tor 4. apr 2024 19:00 - 20:00 Fitness Kim Hornemann Huus Optaget - 0 på venteliste
Vis mere
|
Lørdag 6. april 2024 |
|
|
|
Slyngetræning Lør 6. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Dorthe Pedersen Pape Optaget - 1 på venteliste |
|
|
Slyngetræning Lør 6. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Dorthe Pedersen Pape Optaget - 1 på venteliste |
|
|
Slyngetræning Lør 6. apr 2024 09:00 - 10:00 Holdrum NAM: Holdrum Dorthe Pedersen Pape Optaget - 1 på venteliste
Vis mere
|
Søndag 7. april 2024 |
|
|
|
Intelligent Cycling Søn 7. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 09:00 - 10:00 Mikael Rasmussen 11 ledige pladser |
|
|
Intelligent Cycling Søn 7. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 09:00 - 10:00 Mikael Rasmussen 11 ledige pladser |
|
|
Intelligent Cycling Søn 7. apr 2024 09:00 - 10:00 Bikerum NAM: Bikerum Mikael Rasmussen 11 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Puls og styrke Søn 7. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Louise Nyborg 2 ledige pladser |
|
|
Puls og styrke Søn 7. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Louise Nyborg 2 ledige pladser |
|
|
Puls og styrke Søn 7. apr 2024 09:00 - 10:00 Holdrum NAM: Holdrum Louise Nyborg 2 ledige pladser
Vis mere
|
Mandag 8. april 2024 |
|
|
|
Mave/Ryg Man 8. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Alice Dorethe Pedersen 10 ledige pladser |
|
|
Mave/Ryg Man 8. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Alice Dorethe Pedersen 10 ledige pladser |
|
|
Mave/Ryg Man 8. apr 2024 09:00 - 10:00 Holdrum NAM: Holdrum Alice Dorethe Pedersen 10 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Fitness instruktørtime Man 8. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Fitness 09:00 - 10:00 Ellen Marie Larsen 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Man 8. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Fitness 09:00 - 10:00 Ellen Marie Larsen 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Man 8. apr 2024 09:00 - 10:00 Fitness Ellen Marie Larsen 1 ledig plads
Vis mere
|
|
|
Fitness instruktørtime Man 8. apr 2024 15:15 - 16:15
|
Fitness 15:15 - 16:15 Gorm treu 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Man 8. apr 2024 15:15 - 16:15
|
Fitness 15:15 - 16:15 Gorm treu 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Man 8. apr 2024 15:15 - 16:15 Fitness Gorm treu 1 ledig plads
Vis mere
|
|
|
Fitness instruktørtime Man 8. apr 2024 16:15 - 17:15
|
Fitness 16:15 - 17:15 Gorm treu 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Man 8. apr 2024 16:15 - 17:15
|
Fitness 16:15 - 17:15 Gorm treu 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Man 8. apr 2024 16:15 - 17:15 Fitness Gorm treu 1 ledig plads
Vis mere
|
|
|
Mave/baller/lår Man 8. apr 2024 17:00 - 17:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 17:00 - 17:50 Kate Kongstad Optaget - 5 på venteliste |
|
|
Mave/baller/lår Man 8. apr 2024 17:00 - 17:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 17:00 - 17:50 Kate Kongstad Optaget - 5 på venteliste |
|
|
Mave/baller/lår Man 8. apr 2024 17:00 - 17:50 Holdrum NAM: Holdrum Kate Kongstad Optaget - 5 på venteliste
Vis mere
|
|
|
Intelligent Cycling Man 8. apr 2024 17:00 - 18:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 17:00 - 18:00 Thomas Alexandersen 7 ledige pladser |
|
|
Intelligent Cycling Man 8. apr 2024 17:00 - 18:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 17:00 - 18:00 Thomas Alexandersen 7 ledige pladser |
|
|
Intelligent Cycling Man 8. apr 2024 17:00 - 18:00 Bikerum NAM: Bikerum Thomas Alexandersen 7 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Hatha Yoga Man 8. apr 2024 18:00 - 18:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 18:50 Susan Herforth 12 ledige pladser |
|
|
Hatha Yoga Man 8. apr 2024 18:00 - 18:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 18:50 Susan Herforth 12 ledige pladser |
|
|
Hatha Yoga Man 8. apr 2024 18:00 - 18:50 Holdrum NAM: Holdrum Susan Herforth 12 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Tabata Man 8. apr 2024 19:00 - 20:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 19:00 - 20:00 Claus Gamrath Petersen 10 ledige pladser |
|
|
Tabata Man 8. apr 2024 19:00 - 20:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 19:00 - 20:00 Claus Gamrath Petersen 10 ledige pladser |
|
|
Tabata Man 8. apr 2024 19:00 - 20:00 Holdrum NAM: Holdrum Claus Gamrath Petersen 10 ledige pladser
Vis mere
|
Tirsdag 9. april 2024 |
|
|
|
Cirkeltræning Tir 9. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Lone Lyneborg 13 ledige pladser |
|
|
Cirkeltræning Tir 9. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 09:00 - 10:00 Lone Lyneborg 13 ledige pladser |
|
|
Cirkeltræning Tir 9. apr 2024 09:00 - 10:00 Holdrum NAM: Holdrum Lone Lyneborg 13 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Fitness instruktørtime Tir 9. apr 2024 10:00 - 11:00
|
Fitness 10:00 - 11:00 Tina Anita Schjer 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Tir 9. apr 2024 10:00 - 11:00
|
Fitness 10:00 - 11:00 Tina Anita Schjer 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Tir 9. apr 2024 10:00 - 11:00 Fitness Tina Anita Schjer 1 ledig plads
Vis mere
|
|
|
Fitness instruktørtime Tir 9. apr 2024 11:00 - 12:00
|
Fitness 11:00 - 12:00 Tina Anita Schjer 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Tir 9. apr 2024 11:00 - 12:00
|
Fitness 11:00 - 12:00 Tina Anita Schjer 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Tir 9. apr 2024 11:00 - 12:00 Fitness Tina Anita Schjer 1 ledig plads
Vis mere
|
|
|
Dance Fitness Tir 9. apr 2024 16:55 - 17:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 16:55 - 17:50 Thomas de Silva 15 ledige pladser |
|
|
Dance Fitness Tir 9. apr 2024 16:55 - 17:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 16:55 - 17:50 Thomas de Silva 15 ledige pladser |
|
|
Dance Fitness Tir 9. apr 2024 16:55 - 17:50 Holdrum NAM: Holdrum Thomas de Silva 15 ledige pladser
Vis mere
Aflyst
|
|
|
Puls og styrke Tir 9. apr 2024 18:00 - 18:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 18:50 Louise Nyborg 2 ledige pladser |
|
|
Puls og styrke Tir 9. apr 2024 18:00 - 18:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 18:50 Louise Nyborg 2 ledige pladser |
|
|
Puls og styrke Tir 9. apr 2024 18:00 - 18:50 Holdrum NAM: Holdrum Louise Nyborg 2 ledige pladser
Vis mere
|
Onsdag 10. april 2024 |
|
|
|
Jumping fitness Ons 10. apr 2024 17:00 - 17:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 17:00 - 17:50 Rikke Aagaard Johansen 1 ledig plads |
|
|
Jumping fitness Ons 10. apr 2024 17:00 - 17:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 17:00 - 17:50 Rikke Aagaard Johansen 1 ledig plads |
|
|
Jumping fitness Ons 10. apr 2024 17:00 - 17:50 Holdrum NAM: Holdrum Rikke Aagaard Johansen 1 ledig plads
Vis mere
|
|
|
Spinnning Ons 10. apr 2024 17:00 - 18:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 17:00 - 18:00 Ulla Kramer 11 ledige pladser |
|
|
Spinnning Ons 10. apr 2024 17:00 - 18:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 17:00 - 18:00 Ulla Kramer 11 ledige pladser |
|
|
Spinnning Ons 10. apr 2024 17:00 - 18:00 Bikerum NAM: Bikerum Ulla Kramer 11 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Get Stronger Ons 10. apr 2024 18:00 - 19:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 19:00 Charlotte Toftholm Jakobsen 3 ledige pladser |
|
|
Get Stronger Ons 10. apr 2024 18:00 - 19:00
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 19:00 Charlotte Toftholm Jakobsen 3 ledige pladser |
|
|
Get Stronger Ons 10. apr 2024 18:00 - 19:00 Holdrum NAM: Holdrum Charlotte Toftholm Jakobsen 3 ledige pladser
Vis mere
|
Torsdag 11. april 2024 |
|
|
|
Intelligent Cycling Tor 11. apr 2024 08:00 - 09:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 08:00 - 09:00 Kjeld Petersen 12 ledige pladser |
|
|
Intelligent Cycling Tor 11. apr 2024 08:00 - 09:00
|
Bikerum NAM: Bikerum 08:00 - 09:00 Kjeld Petersen 12 ledige pladser |
|
|
Intelligent Cycling Tor 11. apr 2024 08:00 - 09:00 Bikerum NAM: Bikerum Kjeld Petersen 12 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Hockey Tor 11. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Haller: Hal 1 09:00 - 10:00 Ellen Marie Larsen 12 ledige pladser |
|
|
Hockey Tor 11. apr 2024 09:00 - 10:00
|
Haller: Hal 1 09:00 - 10:00 Ellen Marie Larsen 12 ledige pladser |
|
|
Hockey Tor 11. apr 2024 09:00 - 10:00 Haller: Hal 1 Ellen Marie Larsen 12 ledige pladser
Vis mere
|
|
|
Hatha Yoga Tor 11. apr 2024 16:45 - 17:45
|
Holdrum NAM: Holdrum 16:45 - 17:45 Maibritt Andersen Optaget - 4 på venteliste |
|
|
Hatha Yoga Tor 11. apr 2024 16:45 - 17:45
|
Holdrum NAM: Holdrum 16:45 - 17:45 Maibritt Andersen Optaget - 4 på venteliste |
|
|
Hatha Yoga Tor 11. apr 2024 16:45 - 17:45 Holdrum NAM: Holdrum Maibritt Andersen Optaget - 4 på venteliste
Vis mere
|
|
|
Step Tor 11. apr 2024 18:00 - 18:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 18:50 Susan Herforth Optaget - 0 på venteliste |
|
|
Step Tor 11. apr 2024 18:00 - 18:50
|
Holdrum NAM: Holdrum 18:00 - 18:50 Susan Herforth Optaget - 0 på venteliste |
|
|
Step Tor 11. apr 2024 18:00 - 18:50 Holdrum NAM: Holdrum Susan Herforth Optaget - 0 på venteliste
Vis mere
|
|
|
Fitness instruktørtime Tor 11. apr 2024 18:00 - 19:00
|
Fitness 18:00 - 19:00 Kim Hornemann Huus 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Tor 11. apr 2024 18:00 - 19:00
|
Fitness 18:00 - 19:00 Kim Hornemann Huus 1 ledig plads |
|
|
Fitness instruktørtime Tor 11. apr 2024 18:00 - 19:00 Fitness Kim Hornemann Huus 1 ledig plads
Vis mere
|